Seminar: Diversiteit en inclusie op 6 oktober
Seminar
Onderwerp: Diversiteit en inclusie
Benieuwd hoe andere bedrijven met diversiteit en inclusie omgaan? En wat de meest recente wetenschappelijke inzichten zijn?
Op donderdagmiddag 6 oktober 2022 organiseert Havenbedrijf Rotterdam een seminar over diversiteit en inclusie (D&I) als onderdeel van onze diversity week. In deze bijeenkomst bespreken Rotterdamse bedrijven en de Rotterdam School of Management (EUR) beleid, implementatie en de praktijk van D&I.
Hoe gaan zij om met D&I in hun organisaties? Hoe kun je D&I het beste toepassen en uitvoeren binnen je organisatie? En wat werkt wel en wat werkt niet?
Twee van onze Rotterdam Werkt partners, Evides en Vopak, komen presenteren over hun D&I beleid. Hartstikke leuk!
Het programma is als volgt:
1. Ontvangst (15.45 – 16.00 in de foyer met water, fris)
2. Opening (16.00 – 16.10)
3. D&I-beleid (RSM) (16.10 – 17.10, 45 min presentatie, 15 min voor vragen)
4. D&I implementatie (15 min, Vopak)
5. D&I praktisch (bias, divers werven, etc.) (15 min, Evides)
6. D&I bij het Havenbedrijf (15 min)
7. Afsluiting (5 min)
Locatie en tijd:
De seminar vindt plaats op het World Port Center, Wilhelminakade 901, 3072 AR, Rotterdam van 16:00-18:00. Details volgen over enkele weken in de uitnodiging.
Geïnteresseerden kunnen zich bij ons melden door een e-mail met hun contactgegevens te sturen naar r.rotmans@portofrotterdam.com.
Reserveer 6 oktober van 16 tot 18 uur alvast in je agenda!
Met vriendelijke groet,
namens de D&I Taskforce van het Havenbedrijf Rotterdam,
Renée Rotmans
Havenbedrijf Rotterdam